akademia przedszkolaka

Zapisy do żłobka
Akademia przedszkolaka

Zapisy

 

Niepubliczny żłobek Akademia Przedszkolaka ogłasza nabór do nowo otwartej placówki.

Zapraszamy wszystkich chętnych rodziców do zapoznania się z ofertą żłobka i odwiedzenia naszej nowej placówki, która zostanie uruchomiona już w grudniu 2021. Na najmłodsze pociechy czekają 4 nowe, przestronne i pięknie wyposażone sale dla minimum 60 dzieci. Wszystkie sale mają bezpośredni dostęp do łazienki i wyjście na zewnątrz. Do dyspozycji dzieci będzie również sala rekreacyjna i nowy plac zabaw, a także osobna szatnia. Wychodząc na przeciw oczekiwaniem rodziców został również przewidziany przestronny hol i miejsce do pozostawienia wózków. 

W celu zapewnienia bezpieczeństwa cała placówka będzie monitorowana. 

 Wszelkich informacji udziela Pani dyrektor Agata Szner pod numerem telefonu 600 929 170.

Szczegóły w zakładce „ROZBUDOWA ŻŁOBKA”

Cały obiekt ma ok 400 m2na terenie 2400 m2. Do dyspozycji dzieci posiadamy dwa place zabaw. Duży wyposażony w piaskownicę i zabawki plastikowe: domki i zjeżdżalnie,  jest również dostosowany do organizacji festynów rodzinnych i zawodów terenowych dla dzieci. Mniejszy plac zabaw wyposażony jest w: bezpieczną nawierzchnię, drewniane domki, zjeżdżalnie i huśtawkę. W przejściu łączącym oba place znajdują się stoliki, krzesełka typu „mamut” oraz miejsce przeznaczone do twórczej działalności dzieci, pobudzające ich kreatywność np. malowanie na folii.

W ramach czesnego oferujemy naszym dzieciom codzienny lektorat z j. angielskiego, opiekę logopedy i psychologa, naukę religii oraz liczne zajęcia dodatkowe: kulinarne, sportowe, plastyczne, korekcyjno-kompensacyjne, twórcze, gimnastykę korekcyjną, bajkoterapię, oraz zajęcia taneczne realizowane przez „Fabrykę Tańca” i dogoterapię. Jeszcze w tym roku pragniemy również umożliwić naszym wychowankom uczestniczenie w zajęciach robotyki i szachów. Uczestniczą z sukcesami w konkursach, wycieczkach edukacyjnych oraz angażowani są w akcje charytatywne uczące ich empatii, poszanowania przyrody i właściwych zachowań społecznych.

Wynikiem tego, w  2016 roku, w konkursie Expressu,  Akademia Przedszkolaka zdobyła I miejsce w kategorii Przedszkole Roku, natomiast w roku 2018 pochwałę Kuratora Oświaty w Bydgoszczy.

Jesteśmy spółką rodzinną, zależy nam na stworzeniu rodzinnej atmosfery. Uwzględniając w swoich działaniach potrzeby środowiska lokalnego stworzyliśmy placówkę, w której praca ukierunkowana jest na dziecko:  od wieku żłobkowego po osiągniecie gotowości szkolnej. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom rodziców, wspierając ich działania wychowawcze i edukacyjne jako partnerów przedszkola. Największym atutem naszej placówki jest fakt, że dzieci opuszczając nas i przechodząc do szkoły są w pełni komunikatywne w języku angielskim.

Zapewniamy naszym wychowankom warunki dla indywidualnego i wszechstronnego rozwoju, kształtując właściwe postawy moralne, proekologiczne, prozdrowotne oraz społeczne w poczuciu bezpieczeństwa i poszanowania zasad wynikających z Konwencji Praw Dziecka. Naszym motto są słowa Janusza Korczaka „ Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”

podopiecznych

lat doświadczenia

zajęć dodatkowych

opiekunek

Masz pytania?

 Adres:

AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA

Orla 12, 86-031 Osielsko

Telefon:

Raus Norbert dyrektor placówki: +48 500 076 520
Agata Szner dyrektor pedagogiczny: +48 600 929 170

Email:

biuro@akademia-przedszkolaka.com.pl