akademia przedszkolaka

Fundusze Unijne
Akademia przedszkolaka

ROZBUDOWA

Akademia Przedszkolaka s.c. Wioletta Chabowska Norbert Raus realizuje projekt „Dobudowa z przebudową istniejącego budynku przedszkola niepublicznego o żłobek” dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego [Regionalny Program Operacyjny Województwa Kujawsko-Pomorskiego 2014-2020, Działanie 6.1 Inwestycje w infrastrukturę zdrowotną i społeczną, Poddziałenie 6.1.2 Inwestycje w infrastrukturę społeczną].

MIEJSCE I OKRES REALIZACJI PROJEKTU

Miejsce realizacji: ul. Orla 12, Osielsko, Gm. Osielsko

Okres realizacji: 01.08.2019-31.12.2021

CEL PROJEKTU

Podstawowym celem projektu jest zaoferowanie na terenie gminy Osielsko odpowiedniej liczby miejsc opieki nad dziećmi do 3 lat, o jakości spełniającej stosowne wymogi i standardy, w tym dostępności dla osób z niepełnosprawnościami, tj. stworzenie nowych 60 miejsc opieki nad dziećmi do 3 lat w ramach infrastruktury o wysokiej jakości technicznej, w tym zapewniającej dostęp dla osób niepełnosprawnych, w terminie do 31.12.2021 r.

ZAKRES RZECZOWY PROJEKTU

1) budynek wraz ze stałym wyposażeniem obiektu

2) zagospodarowanie terenu

3) wyposażenie obiektu